CHARITATIVNÍ BAZAR PRO PSY A KOČKY BEZ DOMOVA

5. Charitativní bazar pro psy a kočky bez domova

Pátý ročník se konal na přelomu listopadu a prosince. Přesně 30. listopadu a 1. prosince 2019. Již tradičně se konal bazárek v Café Ypsilon. Letošní rok jsme se rozhodli uspořádat bazárek pro Azýlek Pídička, který je z Kunic, kde sídlíme i my. Holky Slávka a Verča z Azýlku se chopily pomoci hned u samotného začátku, kdy se shání oblečení a další věci k prodeji. Návštěvníci, a tedy přispěvatelé, si mohli s majitelkami Azýlku popovídat a dozvědět se tak spoustu interních záležitostí. Mimo oblečení nám někteří z vás darovali i spoustu vánočních dekorací, domácích medů a marmelád, a po domácku vyrobených mýdel. Moc za to děkujeme! Velké dík také patří Albertovi z Café Ypsilon, který nám opět poskytl prostory zdarma. Jeho káva je opravdu výtečná. Doražte na ni! No a kolik jsme tedy letošní rok vybrali? Přesně o 2 koruny méně než loni, tedy 18 228 Kč Opravdu to bylo o dvě koruny :). A tak už teď už plánujeme další 6. ročník na červen. Budeme moc rádi, když opět dorazíte za námi a podpoříte nás. Díky všem za podporu!

Detail akce si můžete prohlédnout zde:

4. Charitativní (vánoční) bazar pro psy a kočky bez domova

Další ročník probíhal těsně před Vánoci, a tak jsme ho pojali jako vánoční. Věcí z předchozího bazárku bylo opravdu moc a jen, co jsme vyslali událost do světa, nahromadilo se nám jich další jeden pokoj. Poctivě jsme vše dokumentovali, tak koukněte do události. 4. ročník se konal dva dny opět v Café Ypsilon. Myslím si, dokud nás v kavárně budou chtít, tak budeme pořádat všechny ročníky jedině tam. Za dva dny jsme vybrali celkem 18 230 Kč a můžeme tedy říci, že tento ročník byl nejúspěšnější. Vybrali jsme organizaci Handipet Rescue a za část nakoupili věci, co potřebovali (převážně papání) a za druhou část se zaplatil dluh na veterině za jednu kočku a jednoho psa. Bližší informace najdete na jejich nebo našem Facebooku 😊. Za ty čtyři ročníky (tři roky) jsme vybrali částku celkem 51 385 Kč, a těšíme se na další ročník! Dorazíte?

Detail akce si můžete prohlédnout zde:

3. Charitativní bazar pro psy a kočky bez domova

Třetí ročník jsme pořádali na podzim 2017 a tentokrát jen jeden den. To, že se bude konat třetí ročník, se pěkně rychle rozhlásilo mezi naše přátelé a známé, a nahromadilo se nám spousta věcí nejen na oblečení. I jeden den byl úspěšný, protože jsme vybrali lehce přes 10 tisíc korun a částku rozdělili mezi dvě organizace. Zvíře v tísni a AniDef – útulek Žim. Nakoupili jsme opět vše potřebné, co si organizace za sumu přáli. Věci, které se neprodaly, jsme schovali na další ročník.

Detail akce si můžete prohlédnout zde:

2. Charitativní bazar pro psy a kočky bez domova

Jelikož nám spoustu oblečení a doplňků zbylo, uspořádali jsme další bazárek na samém místě, tentokrát dva dny. Sobota a neděle 12. a 13. listopadu 2016. Za tyto dva dny jsme vybrali 16 530 Kč a opět nakoupili věci, které Zvíře v tísni potřebovalo ke svému fungování.

Fotografie si můžete prohlédnout zde:

1. Charitativní bazar pro psy a kočky bez domova

První charitativní bazárek se konal 22. května 2016 v Café Ypsilon ve Spálené ulici v Praze. Charitativní bazar byl veden jako veřejná sbírka, protože jsme spoustu oblečení, doplňků do bytu, získali od slečen a dam přes internetové diskuse. Všechny věci nám byly darovány s účelem prodeje dalším osobám, a výtěžek z prodeje bude pro Zvíře v tísni, z.s. Během pěti hodin jsme vybrali částku 6 609 Kč a za ně pak (podle přání majitelky azylu) nakoupili osm kusů pelíšků, velké škrabadlo pro kočky a další dobrůtky pro psy a kočky.

Fotky a videa z akce a ze samotného předání můžete vidět zde:

BÁRA O OBCHŮDKU:

"Na začátku to byla pěkná fuška než jsme zjistili, jak pořádně na to. I při čtvrtém ročníku jsem si pobrečela, protože to je opravdu náročné. Člověk do toho vkládá spoustu sil a vlastně to dělá jen pro dobrý pocit. Ale ono by to jinak nešlo. Ti opuštěnci si to zaslouží. Jsem ráda, že mám kolem sebe několik lidí, co mě podporují. Je to hlavně rodina a její pomoci si nesmírně vážím. Díky za to! Jo a také chci poděkovat Café Ypsilon, že nám poskytují prostory na bazárek zdarma. PS: pokud byste se někdo chtěl stát dobrovolníkem a pomáhat při této akci, ozvěte se. Budu ráda. Tak pac a pusu. Dvě packy a jednu pusu! 😊"